Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Vážení klienti,


vítam Vás vo svete realít,
v ktorom sa pohybujem už šestnásty rok. Začiatky pôsobenia v realitnom svete siahajú do r. 2002 do r.2009 - realitný maklér v Amn Stav Real,s.r.o. a 1.Mrk,s.r.o., s pôsobiskom v Šamoríne a  okr.Dunajská Streda,

- od januára 2010 - SZČO – s vlastnou RK, so sídlom na Pomlejskej ceste 2205/2A, Šamorín, externý hypotekárny poradca NBS pre riešenie úverov klientom.

V r.2013 bola založená spoločnosť RealityDS s.r.o. Hlavnou činnosťou kancelárie je sprostredkovanie predaja, prenájmu, kúpy, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda, až do vzdialenosti cca 70km od Bratislavy, celkovo tri ťahy: Gabčíkovský, Dunajskostredský a Lehnický ťah. Ponuku nehnuteľností nájdete na našej webstránke www.realityds.sk.

Dlhoročné pôsobenie vo svete realít, systematická práca a trpezlivosť priniesli svoje ovocie a vďaka  neustálemu nárastu spokojných klientov sa od veľkých realitných kancelárií líšime tým, že spájame príjemné s užitočným a pracujeme prevažne na doporučenia našich klientov.

Od 01.apríla 2017 je kancelária v nových priestoroch v centre nášho mesta na Hlavnej 66 v Šamoríne. Na našej webstránke sa vyskytujú aj nehnuteľnosti z bratislavského, seneckého ale aj z okresu Komárno. Ich predaj často súvisí s kúpou už vybraných nehnuteľností v našej kancelárii.


Samozrejmosťou je profesionálny a zodpovedný prístup a komplexný servis pri realizácií obchodov s nehnuteľnosťami, v úzkej spolupráci s odborníkmi z konkrétnej oblasti poskytovaných služieb, akými sú napr. právnik, súdny znalec, geodet, statik.


Ceny nehnuteľností sú pre našich klientov konečné, čiže s nehnuteľnosťou si kupujete aj komplexné služby našej kancelárie:


- potrebné podklady do banky: (v prípade kúpy nehnuteľnosti na hypotekárny úver cez našu kanceláriu je jeden znalecký posudok v cene), zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy,

- všetky potrebné zmluvy, overenia podpisov, komunikácia s katastrom - list vlastníctva, katastrálnu mapu, návrh na vklad záložných a kúpnych zmlúv na kataster – poplatok 66,-€. Pri zrýchlenom návrhu na vklad z poplatku 266,-€ prispievame 66,-€, zvyšných 200,-€ hradia zmluvné strany, každý v ½.

- odovzdanie nehnuteľností po predaji, prepis energií /elektrina, plyn, voda/

ROZMÝŠĽATE NAD ÚVEROM? CHCETE VEDIEŤ, V KTOREJ BANKE, AKÝ ÚVER, V AKEJ VÝŠKE A NEMÁTE ČAS NAVŠTÍVIŤ VŠETKY BANKY?


Komplexné poradenstvo certifikovanými hypotekárnymi poradcami pri výbere banky a úveru, klientovi „na mieru“, vrátane riešenia vhodného poistenia nehnuteľností priamo v našej kancelárii. Poradenstvo je bezplatné, bližšie info na mob.č.: 0905 758043, 0948 020038.

Nehnuteľnosti , to však nie sú len objekty na predaj, prenájom a kúpu. Nehnuteľnosti, to ste predovšetkým Vy, čo v nich žijete a ich vlastníte. Obraciate sa na nás pri riešení Vašich príjemných i menej príjemných životných situácií. Naša skúsenosť je, že je dôležité vedieť načúvať Vašim požiadavkám, a poradiť Vám podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia , aby sa vytvorila vzájomná dôvera, aby ste z našej kancelárie odchádzali s pocitom spokojnosti.


Táto skúsenosť nám zabezpečila konkurenčnú výhodu vo forme pozitívneho ohlasu zo strany klientov, vybudované dobré meno, čo je zárukou úspechu a vzájomnej spokojnosti.


Veríme, že budete so službami realitnej kancelárie spokojní a ďakujem všetkým klientom za prejavenú dôveru.

Katarína Čepčeková