Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2
Náš tím
Čepčeková Katarína

Dlhoročné pôsobenie vo svete realít, systematická práca a trpezlivosť priniesli svoje ovocie a vďaka  neustálemu nárastu spokojných klientov sa od veľkých realitných kancelárií líšime tým, že spájame príjemné s užitočným a pracujeme prevažne na doporučenia našich klientov.

 Od 01.apríla 2017 je kancelária v nových priestoroch v centre nášho mesta na Hlavnej 66 v Šamoríne.

Moja skúsenosť:
Dlhoročná prax v oblasti realít, neustále vzdelávanie sa formou školení, trpezlivosť, ochota načúvať požiadavkám klientov. Poradenstvo podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia a vytvorenie vzájomnej dôvery.

Stále trvajúci rešpekt a pokora pred touto prácou, je výsledkom nárastu množstva spokojných klientov, i formou doporučení a získania stability na realitnom trhu.

Dnes Vám ponúkame profesionálny a zodpovedný prístup a komplexný servis pri realizácií obchodov s nehnuteľnosťami, to všetko v úzkej spolupráci s odborníkmi z konkrétnej oblasti poskytovaných služieb, akými sú napr. právnik, súdny znalec, geodet, statik.
Veríme, že budete so službami realitnej kancelárie spokojní a ďakujem všetkým klientom za prejavenú dôveru...

s úctou Čepčeková