Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Vážení klienti,


vítam Vás vo svete realít,
v ktorom sa pohybujem už deviaty rok. RealityDS s.r.o. bola založená r.2013, hlavnou činnosťou kancelárie je sprostredkovanie predaja, prenájmu, kúpy, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda, až do vzdialenosti cca 70km od Bratislavy, celkovo tri ťahy: Gabčíkovský, Dunajskostredský a Lehnický ťah. Ponuku nehnutteľností nájdete na našej webstránke www.realityds.sk.


Na našej webstránke sa vyskytujú aj nehnuteľnosti z bratislavského kraja. Ich predaj často súvisí s kúpou už vybraných nehnuteľností v našej kancelárii alebo s požiadavkou vlastníkov o poskytnutie služieb našej kancelárie pri realizácii ich predaja.


Samozrejmosťou je profesionálny a zodpovedný prístup a komplexný servis pri realizácií obchodov s nehnuteľnosťami, v úzkej spolupráci s odborníkmi z konkrétnej oblasti poskytovaných služieb, akými sú napr. právnik, súdny znalec, geodet, statik.


Ceny nehnuteľností sú pre našich klientov konečné, čiže s nehnuteľnosťou si kupujete aj komplexné služby našej kancelárie:


- potrebné podklady do banky: (v prípade kúpy nehnuteľnosti na hypotekárny úver cez našu kanceláriu je jeden znalecký posudok v cene), zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy,

- všetky potrebné zmluvy, overenia podpisov, komunikácia s katastrom - list vlastníctva, katastrálnu mapu, návrh na vklad záložných a kúpnych zmlúv na kataster – poplatok 66,-€. Pri zrýchlenom návrhu na vklad z poplatku 266,-€ prispievame 66,-€, zvyšných 200,-€ hradia zmluvné strany, každý v ½.

- odovzdanie nehnuteľností po predaji, prepis energií /elektrina, plyn, voda/

ROZMÝŠĽATE NAD ÚVEROM? CHCETE VEDIEŤ, V KTOREJ BANKE, AKÝ ÚVER, V AKEJ VÝŠKE A NEMÁTE ČAS NAVŠTÍVIŤ VŠETKY BANKY?


Komplexné poradenstvo certifikovaným hypotekárnym poradcom pri výbere banky a úveru, klientovi „na mieru“, vrátane riešenia vhodného poistenia nehnuteľností priamo v našej kancelárii. Poradenstvo je bezplatné, bližšie info na mob.č.: 0905 758043.

Nehnuteľnosti , to však nie sú len objekty na predaj, prenájom a kúpu. Nehnuteľnosti, to ste predovšetkým Vy, čo v nich žijete a ich vlastníte. Obraciate sa na nás pri riešení Vašich príjemných i menej príjemných životných situácií. Naša skúsenosť je, že je dôležité vedieť načúvať Vašim požiadavkám, a poradiť Vám podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia , aby sa vytvorila vzájomná dôvera, aby ste z našej kancelárie odchádzali s pocitom spokojnosti.


Táto skúsenosť nám zabezpečila konkurenčnú výhodu vo forme pozitívneho ohlasu zo strany klientov, vybudované dobré meno, čo je zárukou úspechu a vzájomnej spokojnosti.


Veríme, že budete so službami realitnej kancelárie spokojní a ďakujem všetkým klientom za prejavenú dôveru.

Katarína Čepčeková