Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

REZERVOVANÝ - Predaj 5 izb. novostavby, typ bungalov s 11,16á pozemkom + dvojgaráž, prístrešok, ihrisko s drev. domčekom, murovaný záhradný dom, Šamorín, časť Mliečno !!!

Cena:
449 500,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Šamorín
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 268 m2
Plocha pozemku: 1278 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 123458873
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám ponúka na predaj atypický jednopodlažný 5 izb. rodinný dom bez suterénu a bez obytného podkrovia, pozostávajúci z rodinného domu a prístavby (dve bytové jednotky, ktoré sú v súčasnosti spojené do jedného celku), nachádzajúci sa na pekne upravenom oplotenom pozemku, o rozlohe 11,16á. Pozemok je situovaný v zastavanom území mesta Šamorín, v mestskej časti Mliečno, v príjemnej, kľudnej časti obce. Prístup na pozemok je od ulice, vlastnou nespevnenou príjazdovou cestou, o rozlohe 162 m2, taktiež v podielovom spoluvlastníctve predávajúcich s jedným susedom. Poloha pozemku Vám ponúka príjemný pocit súkromia, dostatok kľudu.

RODINNÝ DOM A PRÍSTAVBA je dielom samotného majiteľa, ktorý dbal na praktickosť a kvalitné prevedenie stavby, pričom prihliadal na vlastné potreby rodiny. Dom užíva majiteľ momentálne so svojou rodinkou ako celok ale vzhľadom na veľkosť a dispozičné riešenie domu je po menšej úprave vhodný aj ako DVOJGENERAČNÝ.
DOM - zastavaná plocha – 137,73 m2
PRÍSTAVBA - zastavaná plocha – 130,66 m2
ZÁVETRIE A TERASA - zastavaná plocha – 25,32 m2

DOM – pôvodny rodinný dom, ktorý bol skolaudovaný v r. 2015, ku ktorému bola následne zrealizovaná prístavba – ďalšia bytová jednotka, súčasťou ktorej je pekná priestranná dvojgaráž, s dvojitou garážovou bránou na diaľkové ovládanie. Prístavba bola skolaudovaná v r. 2019. Každá bytová jednotka má svoj vlastný vchod.

PRÁVNY STAV - Rodinný dom, aj prístavba sú skolaudované, majú pridelené jedno spoločné súpisné číslo, zapísané sú na liste vlastníctva ako jeden rodinný dom a boli realizované v súlade s projektovou dokumentáciou.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE DOMU A PRÍSTAVBY:
DOM s úžitkovou plochou 88,47 m2: zádverie, chodba, samostatné WC, dve samostatné izby, kúpeľňa, obývacia izba, s dverami na terasu do záhrady a krbovými kachlami, oddelená od kuchyne komorou (špajzou), kuchyňa s dverami do prístavby.

PRÍSTAVBA s úžitkovou plochou 95,72 m2: chodba s prípravou pre kuchynskú linku v prípade oddelenia bytových jednotiek, detská izba, spáľňa s dverami do kúpeľne, priestranný šatník, kúpeľňa s WC a dvere do dvojgaráže (41,84 m2).

MATERIÁL DOMU A PRÍSTAVBY: obvodové múry, priečky - brúsená tehla, zn. Wiennerberger Porotherm 30, zateplenie 15 cm polystyrénom, fasádna farba, povala izolácia minerálnou vlnou, plastové okná s izolačným trojsklom, prevažne s vonkajšími plastovými roletami na diaľkové elektrické ovládanie. Dom má sedlovú strechu, s betónovou strešnou krytinou, zn TERRAN, klampiarske konštrukcie z pozinkovaného plechu.

VYBAVENIE DOMU: Dýhované interiérové dvere so zárubňami, podlahy celoplošné laminátové parkety, v kúpeľni, kuchyni keramická dlažba. Dom je vybavený kamerovým systémom, prepojeným na mobil, 2 x klimatizácia, 2 x vstavaná skriňa. Moderná kuchynská linka na mieru, v tvare U, so zabudovanými spotrebičmi (indukčná varná doska, elektrická rúra, odsávač vzduchu, mikrovlnka, umývačka riadu), chladnička nie je v cene. V kúpeľni je vaňa, sprchovací kút, WC, zabudovaná skrinka s umývadlom, a kúpeľňový nábytok. Dom sa predáva len čiastočne zariadený, podľa dohody s majiteľom...

VYBAVENIE PRÍSTAVBY: je totožné ako v dome (dvere, zárubne, podlahy). Na chodbe je príprava pre prípadnú kuchynskú linku (voda, elektrina), v kúpeľni je veľký sprchovací kút, WC, geberit, skrinková zostava, so zabudovaným umyvadlom. Dvere do dvojgaráže, vybavenej s elektrinou, prívodom vody, brána na DO.

IS: elektrina 220/380V, mestská voda v dome, vlastná voda – studňa s čerpadlom na automatické záhradné zavlažovanie, elektrické podlahové kúrenie v dome, aj prístavbe (každá byt. jednotka má vlastné hodiny kúrenia), termostat v každej miestnosti, TÚV je zo zásobníkového ohrievača vody, umiestneného v kúpeľni v dome. Dom, aj prístavba je napojená na verejnú kanalizáciu. Prípojka internetu a TV.

Na pozemku sa nachádza aj ďalšie PRÍSLUŠENSTVO ku domu:
SKLAD NÁRADIA, so súp. číslom a je taktiež uvedený na liste vlastníctva. Zastavaná plocha skladu je 26,01 m2. Betónový základ, murovaný z pálenej tehly, sedlová strecha, povala zateplená minerálnou vlnou a obvodové múry 10 cm polystyrénom. Okná plastové, s izolačným dvojsklom, podlaha dlažba, zavedená elektrina, voda. V prípade potreby možnosť zobytnenia stavby.

PRÍSTREŠOK PRE JEDNO AUTO – drevený prístrešok, postavený na zámkovej dlažbe, šikmá sedlová strecha, betónová strešná krytina, prístrešok nie je zapísaný na liste vlastníctva. Zastavaná plocha je 16 m2. Ďalej do príslušenstva patrí drevený záhradný domček, voliéra pre psa a jazierko s rybkami, detský drevený záhradný domček na nohách, so šmykľavkou a rebríkom.


POZEMOK o rozlohe 11,16 á, oplotený pletivom a betónovým barierovým oplotením, kovovou bránou, možnosť dorábky na DO. Na pozemku je veľká spevnená plocha so zámkovou dlažbou, možnosť parkovania pre tri autá, dve autá v garáži. Chodníky, trávnik, množstvo okrasných drevín, kríky, tuje, atd., viď foto.

MESTO Šamorín sa nachádza na západnom okraji Žitného ostrova, popri štátnej ceste 1/63, medzi DS a Bratislavou. V Šamoríne sú dostupné všetky služby základnej, aj vyššej občianskej vybavenosti: ZŠ, odborné školy, nemocnica, obvodní, aj odborní lekári, služby. Pre milovníkov rybárčenia je jazierko v Mliečne. V Čilistove je multifunkčný rezort pre šport a relax. X – bionic sphere https://www.x-bionicsphere.com/o-nas/, ďalej obchodné centrá, ktoré zabezpečujú všetky potrebné nároky na komfortný život v meste. Výborná dostupnosť do Bratislavy (23km), Dunajskej Stredy, Senca rýchlostnou cestou D4R7, ktorá je vzdialená od domu cca 1,5km.


Celková kúpna cena = 449 500 €
Cena zahŕňa kompletný právny servis, poradenstvo pri riešení hypotekárneho úveru na mieru, porovnanie bánk, v prípade riešenia úveru v našej kancelárii poskytneme 1x znalecký posudok zdarma.
Kontakt pre bližšie info a obhliadky Čepčeková - 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:+421905758043
E-mail:katarina.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.