Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predaj pozemku 400 m2 s drevenou záhradnou chatkou, Dobrohošť

Cena:
86 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Dobrohošť
Ulica: Dobrohost
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 400 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 123458809
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Znížená cena z pôvodnej ceny =99.900,-€ na =86.000,-€ !!!

RK RealityDS Vám ponúka na predaj drevenú záhradnú chatku so zariadením, vybavením, postavenú na veľmi zaujímavom pozemku, s rozlohou 400 m2 v záhradkárskej oblasti, v obci Dobrohošť.
Nehnuteľnosť je situovaná vo veľmi lukratívnej časti v intraviláne obce, s uzamknutou príjazdovou cestou v podielovom spoluvlastníctve vlastníkov záhrad. Na susedných pozemkoch sú záhradné chaty aj na trvalé bývanie..

ZÁHRADNÁ CHATKA Na pozemku je postavená drevená chatka, celá podpivničená, so sedlovou strechou. Zastavaná plocha chatky so zastrešenou teraskou – 30m2 (6x5m), z toho 2x5m terasa
Kolaudácia: 5.12.2000
Materiál: betónový základ, pivnica s hlinenou podlahou. Obvodové múry, priečky drevená konštrukcia, zateplenie minerálnou vlnou, palubovka, drevené malé okná s vonkajšími okenicami.
Chatka sa predáva spolu so zariadením, vybavením: chladnička bez mrazničky, rustikálny nábytok – stena Bonanza, kuchynská linka malá, s riadmi, rohová sedačka a pod., viď foto.

INŽINIERSKE SIETE: elektrina 220V, obecná voda, studňa s čerpadlom, chatka je napojená na verejnú kanalizáciu.

POZEMOK má zaujímavú šírku 24m x 17m a príjazdová cesta 3m. Veľmi pekný, rovinatý, oplotený pletivom, brána, bránka, odrastené okrasné dreviny, veľká čerešňa pri chatke, tuje, chodníky, plocha na parkovanie vo dvore, trávnik, maliny, úžitková záhrada, veľa slnka, kľud, ticho.

PRÁVNY STAV: stavba zapísaná na liste vlastníctva, ako poľnohospodárska účelová stavba, s prideleným súpisným číslom.

OBEC Dobrohošť sa rozprestiera medzi starým korytom Dunaja a jeho novovybudovaným umelým kanálom, cca 20 km južne od Bratislavy. Prístup je možný po nových cestných komunikáciách od Bratislavy, smerom na hranicu s Maďarskom, zo smeru od Gabčíkova cez hrádzu hydroelektrárne, alebo preplavením sa kompou od Šamorína. Obec je čoraz častejšie vyhľadávaná, predovšetkým kvôli vodnej turistike a rekreácii, v súčastnosti sa táto lokalita stáva atraktívnou aj pre trvalé usadenie. Rozmach prežíva stavba nových rodinných domov a zvyšujúci sa počet obyvateľov. aj modernizácia infraštruktúry obce.

Kompletný právny servis, s porovnaním bánk a riešením najvýhodnejšieho úveru pre klienta certifikovaným hypotekárnym poradcom v cene nehnuteľnosti.
Chatka sa predáva so zariadením, vrátane kosačky, nie je podmienkou, dohoda medzi kupujúcim a majiteľom.
Celková kúpna cena = 86 000 €
Kontakt pre bližšie info a obhliadky Katarína Čepčeková 0905 758 043

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RealityDS, s.r.o.
Všetky ponuky na www.realityds.sk

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:+421905758043
E-mail:katarina.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.