Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PREDAJ POZEMKU O ROZLOHE 6,57á V TICHEJ ČASTI OBCE PUSTÉ ÚĽANY, OKRES GALANTA

Cena:
71 999,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Galanta
Obec: Pusté Úľany
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 657 m2
Vodovod: nie je
Umiestnenie Elektriny: pri pozemku
Umiestnenie Plynu: nie je
Umiestnenie kanalizácie: pri pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 123458362
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám ponúka na predaj pozemok v zastavanom území obce pre výstavbu rodinného domu, v tichej, kľudnej časti obce Pusté Úľany v okrese Galanta. Pozemok je o rozlohe 6,57 á, s vlastnou nespevnenou prístupovou cestou (129m2). Prístupová cesta je taktiež v osobnom vlastníctve predávajúceho.  

Vďaka ideálnemu tvaru a veľkosti pozemku výstavba je povolená. Rozmery pozemku sú: š: 18m, d: 30m a je v osobnom vlastníctve predávajúceho. Pozemok je oplotený z troch strán (zadná časť pozemku). Je rovinatého charakteru. Podľa UPI (územnoplánovacia informácia, ktorá je uschovaný v RK), obce možnosť výstavby rodinného domu, maximálne dve podlažia, maximálna zastavanosť je 40% vrátane spevnených plôch.  

V cene pozemku je aj vypracovaná projektová dokumentácia na rodinný dom – bungalov. Na pozemku ostáva hliníková garáž o rozmere 4x5m. 
 
IS: pred pozemkom sa nachádza elektrina a prípojka na kanalizáciu z prednej časti. Nehnuteľnosť nie je zaťažená záložným právom.

Pozemok je umiestnený päť minút od centra obce so 1830 obyvateľmi ležiaci od Trnavy 20km, Galanty 10km, Nitry 35km. Všetka občianska vybavenosť nájdete v obci: supermarket, pošta, lekáreň, škola, škôlka. Pre milovníkov rybolovu sa nachádza v okolí viacero jazier zamerané na rybárčenie. V dedine sa nachádza aj Farma - Gazdovský DVOR - náš sen, kde najdete veľa možností pre deti ako aj pre dospelých. 

Samozrejmosťou je kompletný právny servis a poradenstvo. Bližšie info o obhliadky: p. Szerencsésová 0948 020 038, p. Čepčeková 0905 758 043 
   

Maklér:

makler
Maklér:Monika Szerencsésová
Telefón:+421948020038
E-mail:monika.szerencsesova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.