Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PREDAJ Nebytového priestoru v súčastnosti v užívaní ako 2 izbový byt o rozlohe 78m2, Bratislava- Podunajské Biskupice

Cena:
286 990,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Podunajské Biskupice
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
Stav objektu: pôvodný stav
 
Podlahová plocha: 78 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 123457917
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nebytový priestor v súčastnosti v užívaní ako dvojizbový priestranný byt.
Priestor je vhodný aj pre podnikanie ako sídlo firmy.

RK RealityDS Vám ponúka na predaj príjemné bezbariérové nebytové priestory v meste Bratislava - Podunajské Biskupice. Celková podlahová plocha 78m2. Rok výstavby bytového domu r. 2006, priestor sa nachádza na prízemí, vchod z hlavnej ulice. Tento nebytový priestor je v súčastnosti prerobený na nádherný, priestranný 2 izbový byt s kompletným príslušenstvom s dverami do malej záhradky, ktorú má predávajúci v užívaní a je v podielovom spoluvlastníctve všetkých vlastníkov bytov. Byt môže nový vlastník využívať po kúpe aj ako pôvodný nebytový priestor ako sídlo firmy. Možnosť parkovania bez označenia parkovacieho miesta na uzavretom dvore, ktorý je tiež v podielovom spoluvlastníctve všetkých vlastníkov bytov.

Dispozičné riešenie: predsieň , chodba, skladový priestor, dve veľké priestranné miestnosti , kuchynský kút s barovým pultom, sociálne zariadenie (sprchový kút, toaleta, umývadlo, prípojka na pračku).

Vybavenie nebytového priestoru: Plastové okná - vnútorné žalúzie. V priestoroch je výška stropu tri metre, bodové svetlá. Priestor má dva vchody, klimatizáciu, alarm, pripojenie pevnej linky, optický kábel, samostatné elektrické kúrenie a bojler. Celoplošne dlažba okrem izby, ktorú majitelia využívajú ako spálňu. Pred vstupom sa nachádza oplotená vydláždená plocha a pred-záhradka v spoločnom vlastníctve.

Nebytový priestor ku odovzdaniu bude prázdny. Mesačné náklady 286 990 €. Výhodou tejto ponuky je poloha nebytového priestoru na prízemí, kľudný vchod, pekne prostredie a blízko všetkej občianskej vybavenosti. Je vhodné vďaka nízkemu poschodiu v rámci bytového domu.

Celková kúpna cena: 286 990-,€.
Upozornenie! Ponuka na nehnuteľnosť je v liste vlastníctva vedená ako nebytový priestor! Možnosť riešenia hypotekárneho úveru len založením inej nehnuteľnosti, nachádzajúcej sa na území Slovenska!
Kontakt pre bližšie info: 0948 020038, v prípade nedostupnosti ma nájdete na čísle 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Monika Szerencsésová
Telefón:+421948020038
E-mail:monika.szerencsesova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.