Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Predaj 4 - izbového rodinného domu s veľkým pozemkom 2600m2, Macov

Cena:
289 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Macov
Ulica: Macov
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 2617 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 123457464
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom obklopený zeleňou, zastrčený v maličkej obci Macov, napriek tomu Vám však poskytne komfort moderného bývania.

Táto nehnuteľnosť je vhodná pre ľudí, čo uprednostňujú zeleň a pokoj pred uniformitou a preľudnenosťou dnešných satelitov.
Pozemok je rozľahlý, spočiatku pripomína malý lesík, cez ktorý vedie príjazdová cesta, ktorá Vás privedie až k domu. Pred ním je prístrešok pre 2 autá a dalšie spevnené plochy na parkovanie. Za domom je terasa s prístreškom a krytým bazénom 3,2 x 7,6 m a časťou s okrasnou j záhradou s pestovaným trávnikom. A nakoniec ešte bonus, kus slnečného pozemku o rozlohe cca 500 m2, ktorý čaká na svoje vyžitie, či už na chov zvierat alebo pestovanie vlastnej organickej zeleniny a ovocia.

Dom je postavený solídne, s ohľadom na špecifické požiadavky majiteľa. Obvodové múry, (spolu so zateplením majú hrúbku 45 cm) poskytujú príjemnú tepelnú pohodu aj vdaka Durisolu, z ktorého je dom postavený.

Dispozične je dom rozdelený na dennú čast - prízemie a nočnú časť - poschodie.

Na prízemí sa nachádza vstupná hala, kúpeľňa so sprchou a toaletou, veľká kuchyňa a priestranná obývačka s jedálňou. V nej je vybudovaný teplovzdušný, teplovodný krb, ktorým je možné vykúriť celý dom a poskytuje aj prípravu teplej vody. Tá je skombinovaná aj so solárnymi panelmi na streche. Ak uprednosťujete klasiku, kúrenie je možné elektrickým kotlom. (denná a nočná tarifa ).
V prípade potreby je možné na prízemí jednoduchou priečkou oddeliť z obývačky dalšiu miestnosť využiteľnú napr. ako spálňa, pracovňa.

Na poschodí sa nachádzajú 2 detské izby, každá o rozlohe 15 m2, spálňa - 12 m2, kúpeľňa s WC 16 m2 a kotolňa s práčovňou - 6,m2.

Dom má vlastnú vŕtanú studňu (hĺbka 18 m) a ČOV. V súčastnosti je však už možné pripojiť ho na obecnú kanalizáciu.

Macov je jedna z mála obcí, ktorá si ešte zachováva vidiecky charakter aj napriek malej vzdialenosti od hlavného mesta - 30 km.
Všetka potrebná infraštruktúra je dostupná v okolitých obciach, slušné vybavenie ponúka aj Šamorín (10 km) a R7 umožnila komfortnejší príjazd do Bratislavy.
V prípade záujmu je možnosť dokúpenia časti susedných pozemkov.

V okolí nájdete aj Malkia park - ZOO (Orechová Potôň) 10 km,Slovakia Ring (Orechová Potôň) 10 km,

Športový komplex pri Šamoríne (dostihy, vodný svet) 13 km, Golfové ihrisko Báč 5 km, Termálne kúpalisko Dunajská Streda 14 km

Cena nehnuteľnosti je 289 000,- Eur
V spolupráci s našim partnerom v oblasti hypoték, ponúkame klientom možnosť získať hypotekárny úver s najlepším úrokom a za najvýhodnejších podmienok. Taktiež znalecký posudok zdarma!

Ak hľadáte práve tento kúsok vlastného raja, kontaktujte nás Čepčeková 0908804054

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:+421905758043
E-mail:katarina.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality

Premrštené ceny Nehnuteľností a reakcie Kupujúcich !!! Reality: Kupujúci už odmietajú platiť premrštené ceny !!! Jeseň býva na realitnom trhu...
Vzdialenosti obcí od BA  Základné informácie o jednotlivých obciach nájdete na :...
Vlaková doprava Regiojet BRATISLAVA - DUNAJSKÁ STREDA - KOMÁRNO PREČO ZAČAŤ CESTOVAŤ VLAKOM? Od...