Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj - dva 4 izb. nízkoenergetické bungalovy , v stave HOLODOM, Horná Potôň

Cena:
135 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Horná Potôň
Ulica:Benkova Potôň
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:4
Úžitková plocha:101 m2
Plocha pozemku:705 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1353723

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Skutočný domov pre skutočných ľudí..

Pohodové bývanie mimo ruchu veľkomesta ..

Ponúkame na predaj dva 4 izb. nízkoenergetické bungalovy , v stave HOLODOM, strednej veľkostnej kategórie, s možnosťou dostavby domu na kľúč . Domy sa nachádzajú v tichej lokalite v srdci Hornej Potône, v novej zástavbe prízemných rodinných domov. Rozloha pozemkov je 705 m2 703 m2, čo vytvára dostatočný priestor pre relax a súkromie. ZP - 129,40m2, ÚP - 100,65m2, OP – 74,45m2, s terasou o rozlohe 9m2.

Začiatok výstavby prebiehal v septembri 2016. V súčasnosti pokračuje výstavba domov, ide o individuálny projekt, vytvorený staviteľom, ktorého cieľom bolo vytvoriť „DOM S DUŠOU“, kde sa spája vo vzájomnej harmónii tradičná architektúra s moderným dizajnom. Staviteľ kládol dôraz aj na prísne dodržanie technických postupov. Pre stavbu je preto charakteristické použitie kvalitných materiálov a kvalitná práca.

Materiál: betónový základ, múry – brúsená pezinská tehla, zn.TermoBRIK (30cm), zateplenie 15cm polystyrénom, sokel – izolácia 10cm Styrodurom, strecha –strešná krytina, zn. Terran Danubia EVO Mocca, podlahy – 12cm tvrdený polystyrén, povala sádrokartón, podhľad, strop - minerálna vláknina 35cm, okná – zn.Salamander (zvonka antracit. farba, zvnútra biela). Viď k dispozícii foto-video v RK.

Dispozičné riešenie domu: vstupná predsieň s priestorom pre vstavanú skriňu, chodba, tri samostatné izby (11,5/12/12,75m2), priestranná kúpeľňa s prípravou pre sprchovací kút, umyvadlo, vaňu a opticky oddelené WC. Vedľa kúpeľne je technická miestnosť, kde bude tepelné čerpadlo, zn.Panasonic, príprava pre umyvadlo a WC. Z chodby bude vstup do kuchyne s jedálňou, spojenou s obývacou izbou a dverami na terasu o rozlohe 9m2.

Vybavenie domu: hromozvody, príprava pre alarm, klimatizáciu, centrálny vysavač, pre siete TV, internet.

IS: elektrina 220/380V, podlahové kúrenie v celom dome – tepelné čerpadlo, zn. Panasonic (vysoká účinnosť,nízke prevádzkové náklady,jednoduché ovládanie, réžia 50-60,-/mes.), vlastná studňa, vodárnička, odpad vody, žumpa (12m3). Energetický certifikát – A.

Obec Horná Potôň sa nachádza iba 32 km od hlavného mesta Bratislava, 17 km od mesta Šamorín, 12 km od okresného mesta Dunajská Streda.

Doprava: Obec má vybudovanú infraštruktúru, k jej prednostiam možno zaradiť kompletne vybudovanú plynovodnú sieť, verejné osvetlenie, káblovú televíziu a telekomunikačnú infraštruktúru. Výborná dostupnosť do Bratislavy vlakom RegioJet a rozumná investícia s perspektívou rastu ceny nehnuteľnosti vzhľadom na výstavbu novej diaľnice.

Občianska vybavenosť: kultúrny dom, knižnica, divadelná sála, telocvičňa a dve športové ihriská, pošta, kadernícky salón, kozmetika, pedikúra – manikúra, salón pre psov. Obchodná sieť v Hornej Potôni: predajne zmiešaného , potravinárskeho a nepotravinárskeho tovaru, zariadenia na opravu a údržbu motorových vozidiel, reštaurácia Villa Potôň, autoumyváreň. Na svoje si prídu aj rybári, iba na 2 km vzdialenej obci Michal na Ostrove sú 2 rybníky aj s rybnou reštauráciou. 8 km od obce je Slovakia Ring.
Dom sa bude predávať ako holodom. V cene holodomu aj zarovnanie terénu, spevnenej plochy vpredu pri vchode (zámková dlažba + terasa), veľmi pekné kvalitné oplotenie celého pozemku, s výnimočným dizajnom (výstavba oplotenia práve prebieha
!
V RÁMCI CENY NEHNUTEĹNOSTI klientom poskytneme bezplatný právny servis, komunikácia s katastrom, sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru na mieru klientovi, vrátane bezplatného znaleckého posudku, v prípade schválenia úveru.

PRÁVE UKONČENÁ VÝSTAVBA HOLODOMU

Cena jedného holodomu je 135 000 €
Kontakt 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:+421905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.