Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj RD po čiastočnej rekonštrukcii na 7,64á pozemku v obci Vojka nad Dunajom

Cena:
96 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Vojka nad Dunajom
Ulica:Vojka nad Dunajom
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:3
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:764 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1353708

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový rodinný dom, s prístavbou, garážou, nachádzajúci sa na 7,64á pozemku vo Vojke nad Dunajom, 24km od Bratislvy, Dunajská Streda 32 km.

Dom bol postavený v r.1967, prístavba r.1974. Materiál: kváder obvodové múry, priečky pálená tehla, betónový základ. Pôvodna predná časť domu má ZP 11x9,15m, má samostatný vchod, zádverie, jedna menšia miestnosť, veľká chodba, z ktorej sú dvere do dvoch samostatných izieb, jednej priechodnej (bývalá kuchyňa), ďalej komory, kúpeľne a samostatného WC. Pod domom je len malá vínna pivnička. Dom prešiel pred tromi rokmi väčšou rekonštrukciou: prevažne plastové okná so sieťkami, vonkajšími roletami (okrem špajze a kúpeľne), pred pol rokom nová škridlová strecha, nové rýny na celom dome, zateplený dom, aj zadná časť prístavby.

Prístavba bola postavená z pálených tehál r.1974. Tu sú pôvodne drevené okná. Prístavba má rozlohu 6x3,5m so samostatným vchodom do komory a kuchyne s jednou menšou izbou. Je podpivničená, tu je pôvodny kotol na tuhé palivo a menšia dieľnička. Prístavba je zo zadnej srany taktiež zateplená, vpredu sa natrela nová fasáda pred tromi rokmi.

IS: elektrina 220/380V, obecná voda v dome, vlastná studňa s čerpadlom, pôvodny kotol na tuhé palivo (vhodné vymeniť), dom napojený na kanalizáciu. Prístavba taktiež vykurovaná zo spoločného kotla s domom.

Na pozemku je drevená šopa pre drevo, murovaná samostatná garáž pre jedno auto.

Jediné školské zariadenie vo Vojke nad Dunajom je Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským Je celodenná, pri nej funguje kuchyňa. Deti miestnych rodičov navštevujú najmä školy v blízkych obciach – v Dobrohošti a Gabčíkove.
Zdravotná starostlivosť v obci Vojka nad Dunajom je zabezpečená v miestnom zdravotnom stredisku.
Ordinačné hodiny: streda, 8:00–12:00.

Pravidelná autobusová doprava viackrát denne. Vojku nad Dunajom s obcou Kyselica spája pravidelne premávajúca kompa, ktorá premáva denne medzi 5.00 a 21.30.
V obci Vojka nad Dunajom fungujú dva obchody s potravinami a jeden obchod s rozličným tovarom, tri pohostinstvá, pošta, kadernícky salón, trhovisko, zelenina-ovocie.

Obec obklopuje jedinečná príroda, preto je obľúbeným miestom pre turistiku. Jej výhodná poloha vyplýva zo skutočnosti, že leží v blízkosti Bratislavy, ako aj hraničného priechodu pri Rajke a Berg.

Kompletný právny servis, poradenstvo pririešení hypotekárneho úveru v rámci ceny nehnuteľnosti, kontakt 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:0905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.