Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj sympatického vidieckeho RD na 19,42á pozemku, Medveďov

Cena:
49 900,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Medveďov
Ulica:
Kategória:Domy a vily
:
Počet izieb:0
Úžitková plocha:190 m2
Plocha pozemku:1942 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1353646

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak hľadáte pokojné bývanie na vidieku, ponúkame Vám priestranný vidiecky rodinný dom, nachádzajúci sa na veľkom, 19,42á pozemku, končiaci lesíkom a potokom v obci Medveďov.
Samotný dom bol postavený v 60-tych rokoch, v typickom vidieckom štýle, podlhovastý, s tzv. „gánkom“ (zastrešená terasa pozdĺž celého domu so stĺporadím. Bol postavený z pálených tehál, hrubé obvodové múry, cca 40-50cm, priechodné veľké izby, pôvodne drevené duplované okná a vchdové dvere interiérové drevené, s typickými širokými drevenými zárubňami. Podlahy sú pôvodne drevené – palubovka. Zastavaná plocha domu je cca 190m2, obytná plocha cca 130m2.
Dispozícia: Štyri izby v prednej časti smerom dozadu, v zadnej kuchyňa so špajzou, z ktorej sa prechádza do veľkej komory so samostatným sociálnym zariadením (možnosť rekonštrukcie ďalšej izby). Ďalej v r. 2002 sa v prednej časti domu pristavala jedna izba, veranda, kúpeľňa s klasickou vaňou, umyvadlom, a WC. Z verandy sú dvere do záhrady.

IS: elektrina, vlastná voda, studňa s čerpadlom, plynové kúrenie – gamatky, bojler cca 180L, vlastná žumpa. V dome sú dva komíny, v kuchyni sa dá kúriť kachlami, ale je aj plynový šporák. V obci je verejný vodovod, plynofikácia.

Rodinný dom sa nachádza na veľkom pozemku, na ktorom je menšia udiareň, samostatná murovaná garáž, drevená šopa a v zadnej časti domu je hospodárska časť (maštaľ, iné miestnosti), ovocné stromy, veľký orech.

Vzhľadom na veľkosť pozemku je dom vhodný na bývanie, spojené s podnikaním, prípadne len na podnikanie. Obec leží pri Dunaji, krásna príroda, hraničný prechod do Maďarska. Obec má cca 600 obyvateľov, v obci je slušná občianska a technická vybavenosť: potraviny, pohostinstvo, benzínová pumpa, futbalové ihrisko, telocvičňa, knižnica, pošta, samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých, ZŠ a MŠ.
Hypo-úver možný, kontakt 0948 020 038, 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:0905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.