Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Dva 4 izb.nízkoenergetické bungalovy na 6 a 7á pozemku, Macov, 25km od Ba

Cena:
100 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Macov
Ulica:Macov
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:4
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:600 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1353644

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V mesiaci november cena domu len 100 000 €

Ponúkame na predaj 2 rodinné domy v obci Macov 30 km od Bratislavy, s vlastnou prístupovou cestou, každý na 6á pozemku. Ideálne pre spriatelené rodiny, alt. ako "dvojgeneračné bývanie" každý vo vlastnom dome. Domy sú prízemné, štvorizbové, zastavaná plocha je 124 m2 /9,30x13,30 m/. Využiteľná podlahová plocha je 100 m2. Strešná krytina BRAMAC PROTEKTOR, komínové teleso a strop - prefabrikované PRESPOR. Pôdorys domu pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou, prepojenej na terasu, kúpeľne s vaňou, sprchou, WC, a troch spální so samostatným vstupom. IS: elektrina, kanalizácia a vodovod a studňa.

Základové pásy betónové, objekt s vodorovnou izoláciou. Obvodové múry prízemia 300 mm, nosné múry a deliace konštrukcie murované z tvárnic pálených, obvodové múry 300 mm sú zateplené fasádnou izoláciou, polystyrénom 150 mm. Vnútorné úpravy strojové omietky. Stropná konštrukcia prefabrikovaná PRESPOR. Krov sedlový, krytina strechy betónová škridla BRAMAC PROTEKTOR, klampiarske konštrukcie strechy úplné z pozinkovaného plechu. Úpravy vonkajších povrchov omietkou na báze umelých látok. Vstupné dvere plastové zasklené, ostatné výplňové konštrukcie plastové okná s izolačným trojsklom. Vykurovanie je podlahové teplovodné, zdroj tepla kotol elektrický /alt.tepelné čerpadlo vzduch-voda za príplatok/. Elektroinštalácia svetelná aj motorická s automatickým istením. Rozvody teplej a studenej vody z plastového potrubia. Rozvody kanalizácie z plastového potrubia.

Cena jedného domu v štádiu holodom s pozemkom a terénnymi úpravami, 100.000.-€
BONUS: klientom poskytnutý bezplatný právny servis, uhradenie poplatkov na katastri, sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru na mieru klientovi, vrátane bezplatného znaleckého posudku, v prípade schválenia úveru.
Kontakt 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:+421905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.