Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Na predaj rovinatý stavebný pozemok so všetkými IS

Cena:
62 490,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Kalinkovo
Kategória:Pozemky
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Plocha pozemku:616 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:123457132

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám ponúka na predaj pekný, stavebný pozemok v lukratívnej, novovytvorenej časti obce Kalinkovo, o rozlohe 616 m2, v okrajovej časti smerom k Dunajskej Lužnej: okres Senec.

Na hranici pozemku sa nachádzajú všetky IS, a to: verejný vodovod, plyn, elektrina a kanalizácia pred pozemkom. Rozmery pozemku sú : Š. 16 m x D. 38,50 m a je v osobnom vlastníctve predávajúceho, ktorý má na pozemok platný znalecký posudok.
Pozemok je z jednej strany oplotený pletivom. Je rovinatého charakteru s prístupom zo spevnenej betónovej komunikácie.

Pozemok o ideálnej rozlohe 616 m2 pre výstavbu rodinného domu sa nachádza v novovzniknutej slepej ulici. Na niektorých susedných pozemkoch sú už vystavané novostavby. Pozemok je umiestnený na päť minút od centra obce, v ktorej sa nachádza materská škôlka, ZŠ, pošta, potraviny so zmiešaným tovarom, reštaurácie, SAD, cyklotrasa a vodné športy vedľa pozemku - hrádza veľtoku rieky Dunaj. Orientácia pozemku je JV a SZ.

Obec Kalinkovo je vzdialená od Bratislavy 11 km, Hamuliakova 1 km, kde premáva aj lodná doprava, pri ktorej sú vybudované 3 letné reštaurácie a parkovisko, futbalový a zimný štadión.

Šamorín je vzdialený od Kalinkova 6 km so všetkou infraštruktúrou, ale aj prírody a x-bionic® sphere je športového a voľnočasového rezortu s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času, alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou.

Samozrejmosťou je kompletný právny servis a poradenstvo pri riešení najvhodnejšieho úveru klientovi.
Bližšie info a obhliadky – 0905758043

Maklér:

makler
Maklér:Monika Szerencsésová
Telefón:+421948020038
E-mail:m.szerencsesova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.