Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj zariadenej celoročne obývateľnej chaty s garážou, vlastným mólom na brehu Dunaja, altánok s grilom, Bodíky

Cena:
120 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Bodíky
Ulica:Bodíky
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:5
Úžitková plocha:49 m2
Plocha pozemku:601 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:123456964

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú rekreačnú chatu s obytným podkrovím, vhodnú aj na celoročné bývanie, s oploteným pozemkom o veľkosti 601m2, s vlastným mólom na brehu Dunaja, s garážou, ktorá je súčasťou chatky a zariadením, s altánkom a záhradným grilom. ZP chaty je 49m2 (7x7m), základy betón, postavená z kvádrov, spodná, pôvodna časť chatky bola postavená z pálených tehál. Kolaudácia bola r.1998.

Dispozičné riešenie:
Na 1.p. je jedna izba, kúpeľňa, technická miestnosť (kotoľňa) v súčasnosti bez kotla (dá sa namontovať), so studňou s čerpadlom. Túto časť chatky je potrebné zrekonštruovať.
Na 2.p. schodisko s kovaným zábradlím na terasu so sedením, vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, jedna spoločenská miestnosť, spojená s kuchyňou s kuchynskou linkou, elektrickým šporákom, chladnička s mrazničkou, novovybudovaný krb, schody na 3.NP. podkrovie.
V obytnom podkroví sú štyri izby a WC.
Strecha je po kompletnej rekonštrukcii pred štvrť rokom, zaizolovaná sklenenou vatou, nová škridlová strešná krytina, zn.Bramac a pristavaná garáž pre jedno auto. Nové vybavenie: chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, TV.

IS: elektrina 220/380V, voda vlastná- studňa s čerpadlom, kúrenie elektrickými radiátormi a krbom (nový 2 roky) na pevné palivo, žumpa (80m3).
Chata sa predáva s kompletným zariadením, krbom, záhradným nábytkom. Pozemok je vo vlastníctve Urbariátu, a predávajúci má podpísanú nájomnú zmluvu na dobu určitú, vždy na päť rokov, teraz podpísaná zmluva od 01.01.2018 do 31.12.2022 a vždy sa obnovuje. Ročný poplatok vo výške = 168,28€.

OBEC Bodíky sa nachádza pri hraničnom pásme s Maďarskom v intraviláne obce s 360 obyvateľmi na tichom, kľudnom mieste, v pekne upravenej zástavbe chatiek.V obci sa nachádza detské ihrisko, ihrisko na šport (futbal, tenis, volejbal). Cyklistické chodníky a jazero na kúpanie a rybolov, ramená Dunaja a hlavný tok Dunaja nám umožňuje rybárčenie a športové aktivity (jazda na motorovom člne - weik board. 1,5 km je farma s možnosťou jazdenia na koňoch. 9km je Gabčíkovská priehrada s možnosťou výletu loďou do Viedne a späť po hlavnom toku Dunaja. V rozlohe cca 25km sa nachádzaju Aqua parky Termal Dunajska Streda, Termál Lipót, Termál Šamorín a Termál Mosonymagyaróvár. Rakúsko 38km, Gyór 25km.

SAMOZREJMOSŤOU je kompletný právny servis a poradenstvo pri riešení úveru na mieru klientovi v cene nehnuteľnosti . Bližšie info a obhliadky na tel.č. 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:+421905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.