Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Chystáme na predaj príjemnú celoročne obyvateľnú záhradnú murovanú podpivničenú chatku s terasou, na nádhernom 6,48á upravenom pozemku v Šamoríne

Cena:
dohodou
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Šamorín
Ulica:Kraľovianky
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:3
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:648 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:123456909

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám chystá novú ponuku - predaj veľmi peknej, celoročne obyvateľnej záhradnej chatky, stojacej na krásne upravenom pozemku, o rozlohe 6,48á, na ktorom je množstvo tují po obvode, odrastených okrasných drevín, kvetov, taktiež zatrávnenie, úžitková časť vzadu, s ovocnými stromami, kompostárňou. Oplotenie pozemku: zadnú, prednú a pravú stranu postavil sám majiteľ, z ľavej strany sused postavil bezbariérové betónové 2m oplotenie. Na dvore za bránou je spevnené parkovisko. Prístupová cesta asfaltová, Kráľovianky, časť Šamorína, všetka občianska vybavenosť v Šamoríne, dostupnosť vlastným autom, autobusovou dopravou, vlak regiojet v Kvetoslavove do Ba.

VÝSTAVBA chaty s terasou prebiehala v r.1990 – 1993. Kolaudácia r. 1989. Postupné vylepšenia a účelné dozariaďovania boli realizované postupne až do r. 2017. Zastavaná plocha chatky je 52m2, je celá podpivničená, okrem terasy.

MATERIÁL : Základy chatky v hĺbke 190cm pod úrovňou terénu, základy a steny betónové, odizolované (čadičová vata, lepená ipa a 7cm betónový poter). Suterén ako aj celá stavba je murovaná z nových tehál (voštinka) 30cm múrom, priečky 15cm hrubé. Strecha sedlová, vlnitý eternit, podhľad podbitý z tatranského profilu z borovice. Komín je vymurovaný zo suterénu, z azbestovou vložkou, v súčasnosti slúži na vetranie suterénu – systém Titán.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE a vybavenie : samostatný vchod do skladu a suterénu so schodiskom, poličky na náradie, dvojskrinka, pohodlné schody do suterénu, ktoré je možné prekryť krytom.
SUTERÉN:
- obývacia izba: rozťahovacia dvojválenda, perinák, stôl, dve stoličky, skriňa, skriňa so zásuvkami,
- „suchá“ pivnička: police a skrinka na odkladanie vecí,
- „mokrá“ pivnička: studňa s čerpadlom, bojler 120L, vyústenie mestského vodovodu do systému chatky a sklad pre ovocie,
- priestor pod schodami ako úložný priestor

PRÍZEMIE: - WC, Kúpeľňa samostatná, so sprchovacím kútom, umyvadlo, WC, elektrický ohrievač, vetranie,
-kuchyňa: jednoduchá kuchynská linka so spotrebičmi (el.šporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, sklápací stôl, dve stoličky,
-obývacia izba: rozťahovacia dvojválenda, stôl, 4 stoličky, dve skrinky, polička, botník, zrkadlo, vešiak,
- terasa smerom do záhrady, so sedením.

IS: Vlastná voda – studňa s čerpadlom, 120L bojler v pivnici chatky, so samostatným ističom, trvale funkčný, slúži pre chatu a polievanie záhrady. Nové čerpadlo, zn.SIGMA, z r.2015. V r.2015 bola chata a záhrada napojená na verejný vodovod a kanalizáciu. Ďalej elektrina 220/380V.

Možnosť riešenia hypotekárneho úveru, s kompletným poradenstvom, porovnaním bánk a riešením kompletného právneho servisu v cene nehnuteľnosti.
Kúpna cena =................ ,-€
Kontakt pre bližšie info: Katarína Čepčeková 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:+421905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.