Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj obchodného, kancelárskeho priestoru ( 27m2) v centre mesta Dunajská Streda

Cena:
33 500,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Dunajská Streda
Ulica:Námestie Ármina Vámberyho
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:27 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:123456895

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám ponúka priestor zo zastavanou plochou 21m2, ktorá má úžitkovú plochu 15m2 a podkrovie má 12m2. Priestor je vhodný pre kanceláriu, obchod, kaderníctvo na prízemí a v podkroví pekná malá kancelária či malá predajňa. Sociálne zázemie v budove, má samostatné WC, umývadlo.

IS- samostatné vlastné kúrenie elektrickým kotlom, radiátory.

Vybavenie obchodného priestoru zahŕňa kamerový systém, alarm. Na oknách/ výkladoch z vnútornej strany sú mreže. Veľkou výhodou obchodného priestoru je, že v cene je internet zadarmo. Schodište a prízemie sú z drevených schodov, ktoré sú pokryté kobercom. Na prízemí je strešné okno s nerozbitným sklom. Budova je vybavená podsvietenou reklamnou plochou.

Možnosť parkovať na verejnom parkovisku pri obchodnom centre Modrý Dunaj, alebo sa dá vybaviť parkovanie pre rezidentov.
Obchodný priestor sa nachádza v centre mesta, kde sa nachádza veľa malých obchodíkov, zmrzlináreň, služby ako banky, pošta či kaviareň.

Riešenie hypotekárneho úveru, s kompletným poradenstvom, porovnanie bánk a riešenie kompletného právneho servisu je pre nás samozrejmosťou a je v cene nehnuteľnosti.


Kontakt: 0948020038

Maklér:

makler
Maklér:Monika Szerencsésová
Telefón:+421948020038
E-mail:m.szerencsesova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.