Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj 4izb. jednopodlažný rodinný dom v pôvodnom stave, na 5,96á pozemku v tichom prostredí v obci Štvrtok na Ostrove

Cena:
115 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Štvrtok na Ostrove
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:4
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:596 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:123456875

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTELNOSTI:

RealityDS ponúka jednopodlažný rodinný dom, nachádzajúci sa v tichom prostredí na 5,96á pozemku v obci Štvrtok na Ostrove na križovatke medzi Bratislavou (20), Dunajskou Stredou (25), Sencom (20) a Šamorínom (10).

Rodinný dom je neobývaný tri mesiace, kúpou ihneď voľný!!!
Dom sa predáva vyprataný, je udržiavaný, v dobrom technickom stave, priebežne udržiavaný, obnovovaný. Vstup na pozemok kovovou bránou, pozemok je oplotený. Parkovanie je možné v garáži, pred garážou, pred domom alebo je možnosť zaparkovať s autami popri dome.

Dom bol postavený v roku 1979, kolaudovaný v roku 1981. Zastavaná plocha domu 12x11m (120m2), úžitková plocha 90m2. Postavený je z porotermu (červená tehla), kváder, strecha keramický strop (mijako). Strop je zateplený a okná sú plastové. Mesačné náklady 150€.

Na pozemku sú odrastené tuje, stromy, v zadnej časti pozemku sa nachádza vedľajšia budova, ktorá sa používa ako skladový priestor v rozmere 6 x 2,5m.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Zo zadnej časti rodinného domu je zastrešený altánok v rozmere 6x3m. Rodinný dom nie je podpivničený ale nachádza sa za altánkom v dome na prízemí kotolňa a menší priestor na podnikanie ktorý bola využívaná ako kaderníctvo.

Prízemie: chodba/ predsieň, spálňa, garáž + servisná jama, práčovňa, izba ktorá sa používala ako skladový priestor, botník. Priamo po vstupe na chodbu sa nachádza schodište na 1poschodie.

1poschodie: veľká hala, pracovný roh bez dverí, kuchyňa (kuchynská linka, digestor, sporák, chladnička) zo špajzou (3x1,5m) + vetranie , samostatná WC, kúpeľňa, obývačka, 2x detská izba.

IS: elektrina 220/380V, nočná elektrina, plynový kotol, plynový bojler, vlastná voda (vnútorná aj vonkajšia), kanalizácia je napojená na verejnú kanalizáciu.

OBEC Štvrtok na Ostrove je dedinka s cca 1700 obyvateľmi, kde je vybudovaná všetka občianska vybavenosť.

Kompletný právny servis, s porovnaním bánk a riešením najvýhodnejšieho úveru pre klienta certifikovaným hypotekárnym poradcom v cene nehnuteľnosti. Hypo- úver možný, kontakt 0948020038

Maklér:

makler
Maklér:Monika Szerencsésová
Telefón:+421948020038
E-mail:m.szerencsesova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.