Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj oplotenej záhradky s rekreačnou chatkou a bazénom v tichom prostredí

Cena:
47 990,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Šamorín
Kategória:Pozemky
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Plocha pozemku:446 m2
Parkovanie:
 
ID inzerátu:123456854

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 446 m2 , ktorý sa nachádza v intraviláne , zastavanej ulici mesta Šamorín, ul. Pod záhradami, v kľudnej oblasti slepej ulice.

Pozemok je komplet oplotený z časti aj so živým plotom o rozmeroch 11 m x 40,54 m s veľkou vstupnou bránou na pozemok, na ktorom je vlastná studňa s čerpadlom, funkčná elektrická prípojka na napätie 220 / 380 V.

Záhradná chatka s kuchynkou a izbou, postavená na betónovej platni z USB dosiek a zateplená polystyrénom, z časti murovaná a plechová miestnosť na náradie, bazén, ktorý je osadený do zeme o priemere 4,50 m a hĺbky 1,10 m, krytá terasa o výmere cca 12 m2 , basketbalový kurt s vydlaždenou podlahou , suchá toaleta v "modernom prevedení". Záhrada je dôkladne udržiavaná, zatrávnená, sú v nej vysadené ovocné stromy.
Taktiež k pozemku prilieha podiel z prístupovej cesty, ktorá je spevnená.

V záhradke sa dá postaviť poschodový záhradný dom s trvalým pobytom so zastavanosťou 10% z pozemku, t.j. 44,60 m2.
(zákon z roku 2018).

Pozemok (záhrada) o rozlohe 446 m2 sa nachádza v záhradkárskej oblasti, s množstvom vystavaných rodinných domov na trvalé bývanie a záhrad s chatkami, ktorý je na päť minút od centra mesta, všetkej občianskej vybavenosti, ale aj prírody a x-bionic® sphere je športového a voľnočasového rezortu s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času, alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou.

Samozrejmosťou je kompletný právny servis a poradenstvo pri riešení najvhodnejšieho úveru klientovi.
Bližšie info a obhliadky – Čepčeková 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:+421905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.