Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj Bungalovu s 2 bytovými jednotkami na 9,52 á pozemku, Hviezdoslavov, Podháj

Cena:
136 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Hviezdoslavov
Ulica:Podháj
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:3
Úžitková plocha:120 m2
Plocha pozemku:952 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:123456789

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám ponúka na predaj kvalitné bývanie v dome, typu Bungalov, s dvoma bytovými jednotkami, v blízkosti Bratislavy v lokalite Hviezdoslavov - Podháj, vo veľmi pokojnom a bezpečnom prostredí. Každá bytová jednotka má k dispozícii vlastný veľkorysý pozemok v rozlohe cca 5 árov. Jedna obytná jednotka predstavuje 3-izbový byt pre 2 až 4 člennú rodinu. Pred domom z ulice má každý z bytov 2 parkovacie miesta a vchod je z boku domu.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Celková zastavaná plocha domu je 120 m2, úžitková plocha 90 m2, terasa 12 m2. Celý byt pôsobí veľmi príjemne, priestranné a vzdušne. Výhodou sú veľké 3 komorové okná v izbách, kúpeľni, obývacej časti i vstupu do záhrady, čo zabezpečuje množstvo denného svetla. Každá bytová jednotka má priestranné zádverie, veľký otvorený priestor dennej zóny prepojený s kuchynskou časťou, ktorý ústi na terasu smerovanú do veľkej záhrady, kúpeľňu, technickú miestnosť, samostatné WC s umývadlom a 2 obytné miestnosti. Výhodou je komora s vetraním riešená z kuchyne.

VYBAVENIE DOMU: V celom dome je zabezpečené vykurovanie pomocou elektrického podlahového kúrenia (vykurovací kábel Devi Flex 18) s výkonovou reguláciou Devereg Touche. Pre jednotlivé byty sú vybudované vlastné vodovodné prípojky s vlastnou vŕtanou studňou o hĺbke 17m, s čerpadlom GRUNDFOS JP 5 – T s ochranou proti chodu na sucho typu PRESSCONTROL. Teplá úžitková voda je zabezpečená pomocou elektrického zásobníkového ohrievača teplej vody typu: STIEBEL ELTRON PSH 120 TM s objemom 120 l. Prvotriedna väzníková strecha antracitovej farby na mieru, ktorá zároveň pokrýva aj terasu, dopĺňa komfort skutočného domova.

IS: elektrické podlahové kúrenie, elektrický kotol, vlastná vŕtaná studňa 17m hlboká, vlastná žumpa 13m3, plynová prípojka na hranici pozemku.

CENA =136.000,-€ ZAHŔŇA:
Vnútorná úprava
- Podlahové kúrenie a termostaty na podlahové kúrenie, bojler na elektriku na ohrev vody. Zásuvky značky Legrand Valena + vypínače,Predpríprava na 2x Geberit, Podkrovné schody, vymaľované na bielo, vetrací otvor v komore, predprípravu na krb, alarm, klimatizáciu, fasáda Baumit.

Vonkajšia úprava: Oplotenie pozemku zeleným pletivom, Tehlový obklad Stegu, Zámková dlažba na parkovanie a zámková dlažba na chodník šírka 90 cm, ,predpríprava na vstupnú bránu.

MOŽNOSŤ DOKONČENIA STAVBY DO ŠTANDARDU (na kľúč)!!!
IBA za príplatok 6 500 € získajte (variabilnosť farieb a dekoru) 5 x Interiérové dvere + kľučky, Parkety + sokle, Sanita – 2x Geberit , vaňa, 2x umývadlo, obklady, dlažba, batérie.

PREČO PRÁVE TENTO DOM?
Detailne riešený projekt poskytuje bezpečný pocit domova a je praktický aj vďaka vynikajúco riešenej dispozícii. Samozrejmosťou je, že je postavený kvalitne, s výberom dobrých materiálov s prihliadnutím na množstvo detailov, keďže stavba bola pôvodne realizovaná na súkromné účely staviteľa.


Riešenie hypotekárneho úveru, s kompletným poradenstvom, porovnanie bánk a riešenie kompletného právneho servisu je pre nás samozrejmosťou a je v cene nehnuteľnosti.
Ku predaju dom skolaudovaný, zapísaný na LV. Plánované dokončenie výstavby - máj 2019
Bližšie info na tel.č. 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:0905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.