Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Pozemok - záhrada 412m2 pre chatku alebo trvalé bývanie v menšom dome, blízko centra mesta

Cena:
37 500,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Šamorín
Kategória:Pozemky
Vodovod:neuvedené
Elektrina:na pozemku
Plyn:nie je
Kanalizácia:nie je
Plocha pozemku:412 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1353895

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám ponúka na predaj pekný, oplotený pozemok, o rozlohe cca 9 m x 45,77 m, na ktorom je vlastná studňa, funkčná elektrická prípojka (220V), kôlňa na náradie a suchá toaleta. V záhradke sú vysadené ovocné stromy a to: čerešňa, jabloň, 2 x marhuľa, hruška, orech , 2 x lieska a pri vchode do záhradky je vysadený smrek, ktorý robí počas slnečných dní tieň na parkovacie miesto. Vedľa pozemku je el. rozvodová skriňa, z ktorej sa dá napojiť na el .prúd napätia 380 V.
Pozemok pred oplotením pozemku, dlhý 9 m a široký 0,50 m pás = 4,50 m2 je taktiež v osobnom vlastníctve predávajúceho a je zahrnutý v cene pozemku. Predmetom predaja je aj spoluvlastnícky podiel na spevnenej prístupovej ceste.

Na pozemku sa dá postaviť dvojpodlažný záhradný dom na trvalé bývanie so zastavanosťou 10% z pozemku, t.j. 41,20 m2. Tak upravili zákon v roku 2018. Teda je vhodný aj ako pozemok na relax, ako záhrada, kde si postavíte záhradnú chatku alebo aj na výstavbu menšieho záhradného domu na trvalé bývanie.

Pozemok (záhrada) o rozlohe 412m2 sa nachádza v záhradkárskej oblasti, s množstvom vystavaných rodinných domov na trvalé bývanie a záhrad s chatkami, je na päť minut od centra mesta, všetkej občianskej vybavenosti ale aj prírody a x-bionic® sphere je športového a voľnočasového rezortu s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času, alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou.

Samozrejmosťou je kompletný právny servis a poradenstvo pri riešení najvhodnejšieho úveru klientovi. Bližšie info a obhliadky – Čepčeková 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:0905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.