Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Pozemok - záhrada 412m2 pre chatku alebo trvalé bývanie v menšom dome, blízko centra mesta

Cena:
37 500,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Šamorín
Kategória:Pozemky
Vodovod:neuvedené
Elektrina:na pozemku
Plyn:nie je
Kanalizácia:nie je
Plocha pozemku:412 m2
Parkovanie:
 
ID inzerátu:1353895

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

RK RealityDS Vám ponúka na predaj pekný, oplotený pozemok, o rozlohe cca 9 m x 45,77 m, na ktorom je vlastná studňa, funkčná elektrická prípojka (220V), kôlňa na náradie a suchá toaleta. V záhradke sú vysadené ovocné stromy a to: čerešňa, jabloň, 2 x marhuľa, hruška, orech , 2 x lieska a pri vchode do záhradky je vysadený smrek, ktorý robí počas slnečných dní tieň na parkovacie miesto. Vedľa pozemku je príprava na káblovú TV a el. rozvodová skriňa, z ktorej sa dá napojiť na el .prúd napätia 380 V.
Pozemok pred oplotením pozemku, dlhý 9 m a široký 0,50 m pás = 4,50 m2 je taktiež v osobnom vlastníctve predávajúceho a je zahrnutý v cene pozemku. Predmetom predaja je aj spoluvlastnícky podiel na spevnenej prístupovej ceste.

Na pozemku sa dá postaviť dvojpodlažný záhradný dom na trvalé bývanie so zastavanosťou 10% z pozemku, t.j. 41,20 m2. Tak upravili zákon v roku 2018. Teda je vhodný aj ako pozemok na relax, ako záhrada, kde si postavíte záhradnú chatku alebo aj na výstavbu menšieho záhradného domu na trvalé bývanie. Kanalizácia nie je, domy majú vlastnú žumpu, alebo ČOV.

Pozemok (záhrada) o rozlohe 412m2 sa nachádza v záhradkárskej oblasti, s množstvom vystavaných rodinných domov na trvalé bývanie a záhrad s chatkami, je na päť minut od centra mesta, všetkej občianskej vybavenosti ale aj prírody a x-bionic® sphere je športového a voľnočasového rezortu s ideálnymi podmienkami pre profesionálny aj amatérsky šport, ale aj príjemný relax, kvalitnú gastronómiu a zmysluplné trávenie voľného času, alebo si jednoducho oddýchnuť s rodinou.

Samozrejmosťou je kompletný právny servis a poradenstvo pri riešení najvhodnejšieho úveru klientovi. Bližšie info a obhliadky – Čepčeková 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:+421905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.