Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj dvoch bungalovov v stave holodom v Šamoríne !

Cena:
150 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Šamorín
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:4
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:552 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1353858

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predaj dvoch bungalovov vo výstavbe s vybavením na diaľkové ovládanie! , bývanie na kľúč v Šamoríne!

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy, typu Bungalow 94 v Šamoríne.
Každý je samostatne stojaci rodinný dom, nepodpivničený, jednopodlažný s neobytným podkrovím, zastrešený valbovou strechou. Vstup do domu je situovaný z čelnej strany, zabezpečený z prístupovej komunikácie. Pôdorys domu je obdlžníkového tvaru s rozmermi 11 x 12m. Zastavaná plocha domu je 121 m2. Úžitková plocha domu je 100 m2. Rodinný dom má plánované dve parkovacie miesta v dĺžke 7m od hranice ulice. Na ulici je obojsmerná premávka a plne funkčné verejné osvetlenie.

Rodinný dom má základové pásy, v ktorých sú vsadené bleskozvody pod štrkovým lôžkom, zhutnené, zaliaté betónom B20 spolu s betonárskou ocelou, jeden rad DT tvárnic ktoré sa prelínajú a sú previazané betonárskou ocelou do základovej platne zaliatej betónom kvality B25. Murovanie je bielymi porobetónovými tvárnicami, ukončené betónovým vencom, na ktorom je osadená tesárska konštrukcia krovu rodinného domu. Strecha je členená, izolovaná fóliou, na ktorej sú inštalované kontralaty, laty, strešná krytina betónová – škridlová. Interiérový strop sadrokartonový, ktorý bude izolovaný zo strany krovu. Na krov je inštalovaný aj sklápací rebrík, aby sa dala časť podkrovia využiť ako odkladací priestor. Každá miestnosť je omietnutá a bude vymalovaná. Okná sú plastové s izolačným trojsklom. Dom bude zvnútra vymaľovaný na bielo, okrem kúpelní. .

Soklová časť domu je izolovaná 5cm styrodurom a ostatné murivo okrem špaliet je izolované 10 cm hrúbkou fasádneho polystyrénu. Celý dom je nanesením finálnej omietky presieťkovaný a zagletovaný lepidlom. Vonkajšie podhľady su vytvorené z OSB dosiek, ktoré su izolované a presieťkované ako aj zagletované lepidlom. Okapový systém je farebne doladený k farbe škridiel.

Jeden dom má plynové kúrenie a druhý dom elektrické inak sú dva predávané domy totožné.
Veľkosť pozemkov 552m2 a 594m2.
Hypo-úver možný, kontakt 0905 758043, 0948 020038

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:0905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.