Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj RD po čiastočnej rekonštrukcii na 8á pozemku v obci Vojka nad Dunajom

Cena:
96 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Dunajská Streda
Obec:Vojka nad Dunajom
Ulica:Vojka nad Dunajom
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:96 m2
Plocha pozemku:800 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1353819

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový rodinný dom, v zadnej časti dvora garáž, nachádzajúci sa na 8á pozemku vo Vojke nad Dunajom, 24km od Bratislvy, Dunajská Streda 32 km.

Jednopodlažný rodinný dom bol postavený v r.1967, kolaudovaný r.1970. Materiál: betónový základ, vyvýšené prízemie, kváder obvodové múry, priečky pálená tehla a škridlová strecha stanová. Dom má ZP 96m2.

Dispozičné riešenie: vchod do domu cez zádverie do veľkej chodby, z ktorej sú dvere do dvoch samostatných izieb, jednej priechodnej (bývalá kuchyňa), ďalej komory, kúpeľne a samostatného WC. Kuchyňa je len vo vonkajšej lvedľajšej budove vedľa garáže. Dom nemá pivnicu. Pod schodami je len malá pivnička – kotoľňa, kde je kotol na tuhé palivo (10 r.). Dom prešiel šiastočnou rekonštrukciou: prevažne plastové okná so sieťkami, žaluziami (okrem špajze a kúpeľne). V jednej izbe sa zachovali pôvodne drevené parkety, inak lino a beton, v kúpeľni je dlažba a obklad. Pred pol rokom sa riešilo zateplenie prednej steny domu 10 cm polystyrénom, bez fasádnej farby. Dom je priebežne opravovaný, udržiavaný, obývaný a obyvateľný.

V zadnej časti dvora bola r.1983 postavená garáž 20m2, s letnou kuchynkou a za nou je drevená hospodárska budova, ďalej pekná úžitková záhrada oplotená, dve jablone a višňa.

IS: elektrina 220/380V, obecná voda, vlastná studňa nie je, pôvodny kotol na tuhé palivo (10r.), dom napojený na kanalizáciu. V garáži a letnej kuchynke je elektrina a voda.

Jediné školské zariadenie vo Vojke nad Dunajom je Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským Je celodenná, pri nej funguje kuchyňa. Deti miestnych rodičov navštevujú najmä školy v blízkych obciach – v Dobrohošti a Gabčíkove.
Zdravotná starostlivosť v obci Vojka nad Dunajom je zabezpečená v miestnom zdravotnom stredisku.
Ordinačné hodiny: streda, 8:00–12:00.

Pravidelná autobusová doprava viackrát denne. Vojku nad Dunajom s obcou Kyselica spája pravidelne premávajúca kompa, ktorá premáva denne medzi 5.00 a 21.30.

V obci Vojka nad Dunajom fungujú dva obchody s potravinami a jeden obchod s rozličným tovarom, tri pohostinstvá, pošta, kadernícky salón, trhovisko, zelenina-ovocie.

Obec obklopuje jedinečná príroda, preto je obľúbeným miestom pre turistiku. Jej výhodná poloha vyplýva zo skutočnosti, že leží v blízkosti Bratislavy, ako aj hraničného priechodu pri Rajke a Berg.

Kompletný právny servis, poradenstvo pririešení hypotekárneho úveru v rámci ceny nehnuteľnosti, kontakt 0905 758043

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:0905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.