Naše služby predaj, prenájom, kúpa, všetkých druhov nehnuteľností – bytov, rodinných domov, pozemkov v celom okrese Dunajská Streda

Predaj SP o rozlohe 2147m2, priame centrum Kalinkova

Cena:
128 820,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Kalinkovo
Kategória:Pozemky
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
Plocha pozemku:2147 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:1353797

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o rozlohe 2147m2 v priamom centre obce Kalinkovo, ktorá je vzdialená len 17 km od centra Bratislavy, 7 km od Šamorína , 2km od Dunajskej Lužnej. Pozemok sa nachádza v peknom prostredí, v priamom centre obce Kalinkova, v blízkosti hrádze s možnosťou rôznych športových aktivít.

IS: Na pozemku je elektrina, plyn a pred pozemkom v chodníku voda a kanalizácia, napojenie na všetky IS bez problémov.
Pozemok je v centre Kalinkova, je podlhovastého tvaru. V prednej časti 10 metrov ale od ¼ pozemku sa pozemok rozširuje na 17 metrov a pokračuje až do konca v šírke 17 m. Viď situácia

Pozemok je určený na výstavbu izolovaných Rodinných domov so zastavanosťou 30%, sa dá na pozemku postaviť cca 5-6 rodinných domov obdĺžnikového typu. Viď projekt rodinného domu a štúdia rodinného domu.

Naša ponuka je veľmi výhodná či už pre vlastné bývanie alebo investíciu. Momentálne prebieha výstavba obchvatu Bratislavy ( danú výstavbu je možne vidieť medzi Dunajskou Lužnou a Kalinkovom ) , výstavba už bola zahájená a v blízkej budúcnosti bude priame spojenie s hlavným mestom.

Kompletný právny servis, poradenstvo pri riešení hypo-úveru, porovnanie bánk a hľadanie najvhodnejšieho úveru klientovi v cene nehnuteľnosti.
Hypo-úver možný, kontakt 0905 758043.

Maklér:

makler
Maklér:Čepčeková Katarína
Telefón:0905758043
E-mail:k.cepcekova-ZVNC-realityds.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.